עורך דין מזונות במרכז

פרידה וגירושין אינם תהליכים קלים. למעשה, מלבד הקושי הרגשי והנפשי הנלווה לכך, מצויים גם עניינים כספיים וממוניים שרק הופכים את הדברים לסבוכים יותר. גם במרכז הארץ, חשוב לא להזניח את הטיפול וכאשר זקוקים לכך, למהר וליצור קשר עם עורך דין מזונות במרכז.

חשוב להדגיש, מי שסבור ומי שסבורה שסיוע משפטי מאת עורך דין מזונות במרכז נושק אך ורק לענייני כסף וממון חוטא בכך לאמת. יש לדעת שגם נושאים חשובים לא פחות כגון משמורת ילדים היא חלק אינטגרלי מהטיפול המקצועי. רק השילוב בין מומחיות בהסדרת ענייני כספים בגירושין עם יכולת גבוהה בטיפול נכון באינטרסים הנוגעים להסדרי ראיה ומשמורת הופכים את עורך הדין למקצוען אמיתי.

ממזון ומזונות

באופן טבעי, תביעת מזונות מצריכה תמיד התייחסות רצינית ואישית. עורך דין מזונות במרכז, שרוצה לטפל בלקוחותיו בצורה הטובה ביותר יצטרך במקרים כאלו לפעול בכמה מישורים. ראשית, יהיה צורך לברר באופן מלא לא רק את הצרכים אלא גם את היכולות הכספיות של הצדדים. בנוסף, יבדקו הכנסות ממשכורות ועסקים ולא פחות חשוב – גם קיומם של נכסים.

חשוב לזכור שמזונות ברמה בסיסית לכל הפחות, הן דבר שיידון בכל הסכם גירושין. במקביל, ישנם מקרים שבהם החליט בית המשפט לחרוג מהדרך הרגילה, למשל בהינתן תנאים מיוחדים, כושר השתכרות מיוחד ועוד.

מומחיות נדרשת

לסיום, נדגיש שכאשר זקוקים לשירותיו של עורך דין לדיני משפחה, לא כדאי להתפשר. כפי שראינו, עורך דין מזונות במרכז מטפל לא רק בענייני מזונות, ממון וכסף. לצד ענייני רכוש חשובים כשלעצמם הטיפול כולל היבטים של טיפול בילדים והסדרי ראיה.

בחירה בעורך דין הנכון תביא להסכם גירושין טוב יותר, לטובת הלקוח ולטובת עתידו בתחום המשפחתי והכספי גם יחד.