תמ"א 38 חיפה

תמ"א 38 חיפה ואתם

אם אתם גרים באזור חיפה בטח כבר שמעתם על הסכנות של בתי הזיקוק. כדי להוסיף שמן למדורה (תרתי משמע) כדאי שתדעו גם שחיפה מסוכנת במיוחד כשמתרחשת רעידת אדמה. לכן יזמי תמ"א 38 הגו את תכנית תמ"א 38 חיפה וזה המקום להכירה מקרוב. מוכנים?

 

מה היא תכנית תמ"א 38 חיפה?

תכנית תמ"א 38 חיפה היא חלק מתכנית ארצית (ומכאן שמה תמ"א – תכנית מתאר ארצית) להגנה מרעידות אדמה. למעשה, תכנית תמ"א 38 חיפה באה להגן עליכם מהשילוב המסוכן של בתי זיקוק ורעידות אדמה.

לפי הסטטיסטיקה פעם במאה שנה מתרחשת בישראל רעידת אדמה חזקה ואתם רוצים להיות מוגנים. למעשה, יזמי תמ"א 38 יאפשרו לכם לחזק את ביתכם, להינות מהתחדשות עירונית ולהתאים את ביתכם למאה ה-21. אנחנו חושבים שמדובר בהצעה שאי אפשר לסרב לה

 

הצעה של פעם ב-100 שנה

למעשה, אם אתם מעוניינים ששכונתכם תעבור התחדשות עירונית תמ"א היא האפשרות האידיאלית עבורכם. כך תיהנו מכל העולמות ותתפסו שתי ציפורים ואפילו יותר במכה אחת. אולי אלו קלישאות אבל כמו כל הקלישאות גם כאן זו המציאות

ואם תרצו קלישאה נכונה נוספת – מגיע לכם הטוב ביותר. זה נכון לגבי כל תחום בחיים אבל בתחום רעידות האדמה זה מקבל משנה תוקף. למעשה, זהו עניין של חיים ומוות עבורכם ועבור בני משפחתכם

 

אז מה עושים?

לכן אם אתם רוצים להיות בטוחים מעל לכל ספק גם במקרה של רעידת אדמה – צרו קשר עם המומחים של חברת אפקים. החברה מלווה את תוכניות התמ"א 38 מראשיתן לפני כ-30 שנה כך שמדובר במומחים אמיתיים.

החברה יוזמת ומבצעת פרויקטים בתחום זה בכל רחבי הארץ כולל בבנייני מגורים, עסקים, משרדים ומרכזים מסחריים וזאת ללא תלות בגודל, היקף ורמת המורכבות של כל פרויקט. למעשה, גם אתם לא תושבי חיפה תוכלו ליהנות מאחד מפרויקטי התמ"א 38 שיוזמת ומבצעת החברה .

 

ויפה שעה אחת קודם

אם בקלישאות עסקינן לא נטעה אם נאמר שבמקרה הזה יפה שעה אחת קודם. למזלכם אתם לא צריכים לצאת מהבית או לקום מהכסא ולמעשה אתם רק נדרשים לבחור : אינטרנט, טלפון, מייל או נסיעה לפתח תקווה. מיד נפרט כך שאתם מוזמנים להסיר דאגה מלבכם.

  • טלפון – פשוט חייגו למספר 072-33-80-713
  • מייל – כתבו דואר אלקטרוני לכתובת ofakim3@walla.co.il
  • אינטרנט – השאירו הודעה באתר האינטרנט של החברה באייקון "צרו קשר".
  • נסיעה לפתח תקווה – מתי בפעם האחרונה הייתם בפתח תקווה? הנה ההזדמנות שלכם לבקר בעיר ולבקר במשרדים של חברת אפקים ברוטשילד 107 בפתח תקווה.

 

אנחנו בטוחים שגם אתם תתרשמו לטובה מהאיכות, העמידה בלוחות הזמנים, ביחס ללקוחות ובעיקר מהמקצועיות והאיכות של חברת אפקים. אז למה אתם מחכים? בואו להצטרף להצלחה ולהבטיח את שלומכם כי בעניינים כאלה פונים רק למומחים.

One thought on “תמ"א 38 חיפה”

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.